شیادی و دوز و کلک در وردپرس

با توجه به نوشته خوب دکتر مزیدی عزیز و آقای سپهر باید عرض کنم که ما دراین سرویس های درپیت وطنی و اجنبی وبلاگ داشتیم. اما در هیچ کدام مثل سیستم وردپرس دچار ازدیاد بازدیدکننده نبودیم.

هنگامی که در بلاگفا و میهن بلاگ وبلاگ داشتیم، شاید روزی به زحمت 100-200 بازدیدکننده داشتیم . اما بعد از اعلام رسمی مزیدی برای مهاجرت به وردپرس با سیل زیادی از بازدیدکننده مواجه شدیم . و به همین خاطر به صورت روزانه مطالب درخواستی داشتیم که باید در وبلاگ درج می کردیم.

حالا خودتان قضاوت کنید: چه شد که یک دفعه در عرض 3 ماه نزدیک به 45000 بازدیدکننده برای وبلاگ ما پیدا شد؟!!

خوب دیگه هر چی هست زیر سر این وردپرس خان است.! چون ما در همان وبلاگ ها نیز همین مطالب را می نوشتیم، اما داد ما را از نداشتن بازدید کننده درآورده بودند.

بعد از مهاجرت به وردپرس وبلاگ از چنان بازدیدکنندگانی برخوردار شد که نگو و نپرس!

مزیدی جان حالا بگو وردپرس اهل کلک نیست.!

البته به خاطر ویژگی های برتر وردپرس است که روز به روز گسترش و محبوبیت پیدا می کند.

 ما خاک پای وردپرس را توتیا چشممان می کنیم. باشد که معروف شویم!

پ نوشت: در این نوشته مزیدی را به عنوان یک تگ در وردپرس معرفی می کنم!!

دکتر جان همین کار از دستمان برمی آمد.!

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , ,

بدون پاسخ to “شیادی و دوز و کلک در وردپرس”

 1. mhmazidi Says:

  اقا بازهم كه چوب‌كاری فرموديد. ارادتمنديم.

 2. kormanj Says:

  آقاي مزيدي ما نيز به شما ارادت ويژه اي داريم.

  خواستار موفقيت شما هستيم.

 3. ليست وبلاگ‌های به روز شده Says:

  سلام،
  ضمن تبريک برای وبلاگ خوبتان، متأسفانه برخلاف تعهدی که در هنگام ثبت‌نام در «ليست وبلاگ‌های به روز شده» داده‌ايد و با وجود لينک‌های ديگر در وبلاگ شما، در بررسی اوليه وبلاگتان نتوانستيم لينک «ليست وبلاگ‌های به روز شده» را در محل ثابت و مناسبی که در معرض ديد باشد، پيدا کنيم؛ زيرا نفس اضافه کردن لينک لیست، آشنایی دوستان شما با حدود دو هزار وبلاگ موجود در ليست و استفاده از مزايای رايگان آن می‌باشد. لطفاً در صورت تمايل همانطور که بارها هنگام ثبت‌نام تذکر داده شده و متأسفانه شما با کم لطفی به آن توجه نکرديد، ابتدا لينک لیست را در جای مناسبی قرار دهيد، سپس، فرم مربوطه را که همراه ايميل برای شما فرستاده شده است، مجدداً پرنمائيد.
  با تشکر

 4. سارا همتی Says:

  همنژادان خراسانی ام ببینید کوردهای همنژادانتان در آذربایجان غربی چه زجری می کشند می خواهند آنها را از سرزمین آبا و اجدادیمان بیرون کنند پس بشتابید و به جمع آوری امضا و بیاننامه اقدام نمایید:
  كردهاي سلماس اگربا همديگر متحد شوند، تركها راكه در اقليت هستند شكست خواهند
  داد

  2007 12 30 – 15:42

  سارا همتي
  هفته پيش به همراه چند تن از دوستان دانشجوي خود به ديدار نماينده سلماس مهندس اقايي رفتم هدف از اين ديدار درخواست تقاضايي از ايشان بود :
  تقاضا اين بود كه منطقه شپيران سلماس از 2 ماه پيش در حكومت نظامي به سر ميبرد واهالي انجا از كوچكترين حقوق خود محروم شده اند و كسي هم پاسخگو نيست و علاوه بر ان در سكوت كامل رسانه اي هيچ كس حتي از اين امر اگاه دار هم نشده است، شما بياييد لطفي بكنيد و به عنوان نماينده سلماس اين را در مجلس متذكر شويد تا شايد اندكي ازاين رنج مردم كاسته شود
  ولي ايشان اولين پاسخي كه دادند اين بودكه شمارا چه گروهي فرستاده كه اين خواسته را درخواست نماييد ايا شمارا پژاك نفرستاده است !!!!!؟
  ما گفتيم نخير و نامه اهالي روستارا به ايشان نشان داديم و ايشان با مشاهده ان گفتند كه من با بودن پاسدارن و اذيت مردم اين منطقه توسط سپاه و پاسداران كاملا موافقم و حتي برادر خودم را مسئول اين كار كرده ام
  ما با تعجب دليل اين امر را از او خواستار شديم او در جواب گفت كردها در منطقه مهاجر هستند و با اين فشار ما انها را از سلماس و اذربايجان غربي بيرون ميكنيم !!!؟

  من و دوستانم مدتي هاج و واج به همديگر نگاه كرديم و از اين گونه سخن گفتن توسط نماينده مجلس داشتم شاخ در مياوردم بدون اينكه حرفي بزنيم او را ترك كرديم
  من و دوستانم در راه از اين افسوس مي خورديم كه چرا گوشي مبايلمان را تحويل نگهباني دم در داديم و به گونه اي حتي قاچاق اين گفته هاي او را ضبط نكرديم
  من تا ان موقع فكر ميكردم كه اين حرفا فقط توسط چند نفر ترك بي اطلاع از تاريخ روي سايت ها و وبلاگها نوشته ميشود ولي فهميدم كه نماينده سلماس نيزنه چيزي از تاريخ ونه چيزي از انسانيت و حتي از وظايف نمايندگي نيز چيزي سرش نمي شود يا خود را به نفهمي زده است .

  فهميدم براي مهندس ترك بودن از انسان بودن مهمتر است مگر مردم بيچاره اين روستا ها چه گناهي مرتكب شد ه اند كه بايد با انها اين گونه رفتار شود ؟ ايا گناه انها خير از اين است كه كوردند و روستاهايشان با تركيه هم مرز است ؟زيرا دليل حكومت نظامي و بد رفتاري با مردم اين روستاها تفاهم نامه اخير ميان ايران و تركيه در مورد حمله به شمال عراق است كه ايران دران تعهد كرده است كه مرز خود را با تركيه بسته و از فرار افراد پ.ك.ك به ايران جلوگيري نمايد ولي با استقرار نيروهاي پاسدار چون از نيروهاي پ.ك.ك خبري نشده اينها چون بيكار شدند و هيچ چيزي حتي مواد خوراكي هم با خود نياورده بودند لذا به اذار و اذيت مردم عادي پرداختند و انها را از زندگي عادي محروم كرد ه اند . مگر مردم ساده روستايي چه گناهي مرتكب شده اند كه بايد از حقوق انساني خود محروم شوند؟ و اگر انسان بودن نه ترك بودن براي جناب مهندس مهم بود ايا ايشان حاضر نمي شدند كه ان اين قضيه را در مجلس طرح نمايند ؟

  علاوه بر اين در قانون اساسي نماينده هر شهر به عنوان نماينده تمام ملت نه حتي نماينده شهرش نامبرده شده است ولذا معلوم و مبرهن است كه جناب مهندس از قانون اساسي هم چيزي نمي فهمد و يا كوردها را ايراني نميداند
  چون در قانون اساسي اصل 9 امده است كه هيچ مقامي حق ندارد به نام حفظ استقلال و تماميت ارضي كشورآ زاديهاي مشروع را ،هرچند با وضع قوانين و مقررات ،سلب كند،لذا اين اظهارات نماينده نشان از عدم اگاهي ايشان از مواد قانون اساسي دارد !!!

  ولي با اين وجود نبايد تنها به ان نماينده خرده گرفت چون كه بعضي از ما كردها خود به او راي داديم و اورا به مجلس فرستاديم پس از ماست كه بر ماست و چشممان كور و دندمان نرم بايد بكشيم و دم بر نياريم كه چرا همه دهات ترك نشين سلماس گاز كشي هم شد ه اند ولي روستاهاي كردنشين حتي از نعمت اب سالم نيز بي بهره اند .

  ايا وقت ان نرسيده است كه ما مردم سلماس نيز به خود اييم و نماينده اي از جنس خود و همدرد خود براي شهرمان انتخاب نمائيم كه حداقل دردمان را در مجلس بيان نمايد و اگر هم درد را دو نكند حداقل بر زخم مان نمك نپاشد ايا وقت ان نرسيده كه روساي عشاير و طوايف از جمله حاج عارف و گارگاري و …دست از منافع شخصي بردارند و اندكي به فكر ملت كرد باشند
  من يقين دارم كه كردهاي سلماس اگربا همديگر متحد و يكدست شوند حتما تركها راكه در اقليت هستند شكست خواهند داد هر چند همه ادارات در دست شان است همان طور كه در اروميه نيز اين گونه بود و كردهاي اروميه موفق شدند و در انتخابات شوراي شهر سلماس نيز نشان دادند
  ممكن است بعضي از از افراد و بعضي از احزاب به بهانه ي غير دمكراتيك بودن انتخابات و يا عدم قبول رژيم مردم را به شركت نكردن در انتخابات تشويق نمايند ولي اين كار نتيجه اي جز پيروزي تركها ندارد و من هم قبول دارم كه انتخابات در ايران دمكراتيك نيست ولي چاره چيست ؟ در ضمن هر چند كه ممكن است تركها در اين شهربا تخلف و تغلب اجازه ندهند كه كردها انتخاب شوند ولي اگر كردها همگي در انتخابات شركت نمايند انها با شماردن ارا حساب كار دستشان مي اييد كه نمي توان اين همه مردم را براي هميشه ناديده گرفت .

 5. مهدي Says:

  با سلام خدمت همه دوستان كرد
  بحث تبعيض همه جا در مورد كردها وجود دارد ولي به اشكال مختلف .من خودم از خراسان شمالي هستم ؛منطقه اي كه اكثرا كرمانج هستند و از غناي فرهنگي خاصي برخوردار هستند كه متاسفانه هيچ توجهي به آنها نمي شود و شبكه استاني حتي يك برنامه هم به زبان كرمانجي ندارد و شايد ماهي يك بار يك آهنگ كرمانجي پخش كند در حاليكه همين شبكه موسيقي كردها را به اسم موسيقي جنوب خراسان معرفي مي كند و اكثر برنامه ها هم مناسب آنها ساخته مي شود و يا تركمن ها كه جمعيت كمي از خراسان شمالي را تشكيل ميدهند ولي نصف برنامه هاي تلويزيوني درباره آنها است. كاري كردند كه اگر جايي كرمانجي صحبت كني مايه ننگ است و استدلالشان اين است كه اگر بچه دو زبان ياد بگيره در آينده دچار مشكل ميشود در حاليكه تحقيقات زبان شناسي ثابت كرده يادگيري دو زبان به يادگيري بيشتر كمك مي كند .(احتمالا اگر اين را بدانند مي گويند زبان كردي اين خاصيت را ندارد ؟؟؟؟؟؟؟؟)

 6. kormanj Says:

  ما نيز ضمن ابراز همدردي با سارا همتي اين رويه اي را كه در بخورد با خرده فرهنگ ها در پيش گرفته اند را به صورت كامل نمي پذيريم. و به اين دليل مطلب سارا را در وبلاگ درج مي نماييم.

  براي مهدي عزيز:

  بله خرده فرهنگ ها كه نشانه تمدن يك فرهنگ بزرگ است را به نابودي مي كشانند. و نمي دانيم در آينده به چه چيزي بايد افتخار كرد.

 7. پيام دادخواهي سارا همتي از شهر سلماس « کرمانج و کرد Says:

  […] اين پست مطلب ارسال شده توسط سارا همتي قرار […]

 8. سجاد Says:

  به به کاره خیلی خوبی کردی که اومدی وردپرس خوشحالمون کردی دوست خوبم خوشحالم که یه کرمانشاهی دیگه رو توی وردپرس می بینم

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: